МакедонијаЦрна Хроника

(Фото) Сообраќајка кај Сити Мол: Се удрија три автомобили!

Сообраќајна несреќа се случи вечерва во близина на Сити Мол каде се удрија три автомобили.

Засега нема информации за причините за несреќата и дали има повредени лица.

Се очекуваат екипите на МВР и итната медицинска помош да пристигнат на местото на настанот.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.