ЗабаваСветСекс

(Фото) Ратајковски позираше топлес и го покажа совршеното тело

Манекенката Емили Ратајковски на социјалната мрежа Инстаграм објавила видео и фотографија на која е топлес.

Имено, атрактивната бринeте е позната по фактот што често споделува голи фотографии со своите следбеници на споменатата социјална мрежа, како и фотографии на кои позира во бикини и гордо ја истакнува својата совршена фигура на тело.

 

 

Овојпат Емили одлучила да го покаже својот тенок струк, рамен стомак и фит фигура и тоа во црна долна облека и длабоки кремасти чизми.

Ниту нејзините следбеници очигледно не останале имуни на оваа фотографија, па многу од нив ѝ напишале дека е навистина прекрасна.

„Прекрасна“, „Какво тело“, „Изгледаш навистина преубаво“, биле само дел од коментарите.

Да ве потсетиме, Емили Ратајковски и бизнисменот Себастијан Бер-Меклард неодамна го завршиле својот четиригодишен брак, а странските медиуми шпекулираат дека причината за нивната разделба е неверство. Тие двајца имаат и 18-месечен син Силвестер Аполо.

 

На овогодинешното издание на фестивалот „Макфест“ кој ќе се одржи следниот месец во Штип, ќе настапи и една од најатрактивните млади пејачки на македонската сцена – Андријана Петрушовска.

Андријана Петрушовска, која на јавноста стана позната по нејзиното учество и влез во финалето на српското реагионално шоу „Ѕвездите на Гранд“, но и по нејзиниот атрактивен изглед, за првпат ќе учествува на овој фестивал.

 

 

Таа засега не го открива авторскиот тим со кој ќе соработува за нејзиниот настап, но откри дека ќе се погрижи настапот да биде запаматен.

„Рано е за да откријам било што, но она што може да ветам е дека ќе изгледа светски. Полека веќе работиме и сигурна сум дека публиката ќе биде воодушевена – вели Петрушовска.

Инаку таа пред неколку дена ја најави и нејзината најнова фотосесија со познатиот фотограф Стефан Соколовски или познат како Бед Стеф, кој пак соработува со најпознатите домашни, но и регионални ѕвезди.

Фотосесијата ја направија во хотелот „Влахо“ во центарот на Скопје, додека долната облека е на познатиот бренд „Ерос“.

 

 

 

 

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.