Занимливости

(ФОТО) Премиерот Заев со францускиот амбасадор пиеше Ѕинговача во премиерскиот кабинет!

Очигледно дека Грујо си нарачал вода Ладна во владата, бренд сопственост на фирмата Магрони која е во сопственост на Ѕинго, па сега и Заев мораше да ги пречекува амбасадорите со Ѕинговача пред него на маса.

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.