Топ1Црна Хроника

(Фото) Почина лице под Железничка станица во Скопје

Вечерва починало лице под Железничката станица во Скопје, објави „Локално“.

Лицето било пронајдено на автобуската постојка под Железничката станица, а полицијата е веќе излезена на терен.

Повеќе информации се очекуваат наскоро од МВР, а фотографијата може да се погледне ТУКА.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.