Балкан

ФОТО: ОВА Е ПРАВНУКАТА НА МАРШАЛОТ ТИТО, ПОРАСНА ВО ВИСТИНСКА УБАВИЦА

ФОТО: Ова е правнуката на маршалот Тито, порасна во вистинска убавица

ФОТО: Ова е правнуката на маршалот Тито, порасна во вистинска убавица
Семејството на некогашниот претседател на Југославија, Јосип Броз Тито не се појавува често во јавност. Но, неодамна беше објавена фотографија од неговата внука со нејзината ќерка, правнуката на претседателот.

             Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.