БалканСекс

(ФОТО)Ова е најзгодната баба на социјалните мрежи – Има 59 години, а кога ќе ја погледнете ќе занемете!

Aneta Gjorgiev konzulskata Mata Hari, ljubovnicata na Cnetan Pandeleski Pelisterka,pred samo 2 meseci kupi 5% akcii vo Zikot vo vrednost od 750 iljadi evra .Aneta Gjorgiev koja bese komercijalist vo ZIK i togas vecna pridruznicka na drug biznismen,denes e glavnata faca na Cele Pelisterka ,preku koja drma niz cela Bitola.Cele ovaa ja mesti na site biznismeni vo Bitola, no i na visokoi politicari od vlasta .Aneta Gjorgiev preku sex uslugi si obezbedi pari za kupuvane na akcii vo zikot. Baska Cele idiotot i kupil kola od 50 iljadi evra zaljuben e stariot prch.

Силвана Пољак (59) има три деца и шест внуци и важи за една од најубавите баби. Таа има неколку илјади следбеници на својот Инстаграм профил, често позира таму и објавува фотографии во тесни и оскудни комбинации.
Многумина се изненадени кога ќе слушнат колку години има бидејќи таа е јасен доказ дека некои жени не можат ништо да направат со годините.

– Можеби е интересно што сум баба со нетипичен моден израз. Инаку, мислам дека има многу убави баби, но ги нема на Инстаграм. Мислам и дека жените на моја возраст се критикувани дека се експонираат во јавност, ако се женствени, ако имаат несовршено тело, им се сугерира како треба да се облекуваат. Можам да зборувам само за себе, тука сум да го покажам мојот моден стил. Свесна сум за моите години и несовршености, но и за моите квалитети – изјави еднаш Силвана во интервју за хрватски РТЛ.– Немам намера да се натпреварувам со никого, за мене модата е само игра и израз на креативност. Се разбира, не мора да бидам допаднат на сите, на крајот на краиштата, тешко е да се поверува дека некого би му се допаднал на сите. Животот сам по себе е тежок и предизвикувачки, мислам дека не е важно што и како се облекувам – јас или некој друг. Внимавам што ќе облечам за посебни прилики и на посебни места, а во слободното време ја пуштам фантазијата. Инаку, живеам многу обичен живот на вработена жена, мајка и баба – објаснила Силвана.


– Сакам да станувам рано наутро и да одам на кафе покрај море со сопругата, а попатно да се сликам за Инстаграм. Го отворив мојот профил за време на пандемијата, па почнав да се сликам и да објавувам модни комбинации заедно со моите прошетки – додаде таа.

espreso.co.rsПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.