КолумниТОП

(ФОТО) Објавени со име и презиме: Ова е параполицијата на Сокол

t

ЕВЕ ГИ ЃУБРИЊАТА АнтиМАКЕДОНСКИ, кои го нападнаа Боро од ИнфоМАКС, ЃУБРИЊАТА кои беа против МАКЕДОНЦИТЕ на Мечкин Камен.. ДЕСНА од лице место, ала минут документира и објавува.. #АНБ ПУШИТЕкур све да Ви е.ам

Ова се партиските војници на СДСМ предводени од директорот на Затвор Скопје-Шутка

Кои учествуваа во инцидентот
Со нив е и Сашко Крстевски шоверот на Сокол
Сто Јче
Сите се вработени во затворска полиција претежно во шутка а има и од Идризово, Штип и Прилеп од затворитеПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.