Балкан

(ФОТО) Ниту гробот на Зоран Ѓинѓиќ не куртули од Александар Вучиќ!

Бандити на Вучиќ залепиле плакат за коалицијата на СНС, партијата на Вучиќ на гробот на Зоран Ѓингиќ.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.