Забава

(ФОТО) Мелита платила непознат маж да се преправа дека и е дечко, услов било да има пура, скап саат и шарена кошула

Сигурно и пукнал филмот ради многуте текстови што ги имаше за неа па решила да има дечко по секоја цена буквално. И си купила еден да си го покажува, а од сликите се гледа дека тој држи пура што е еден од условите (сакаш да ми бидеш дечко мора да држиш пура да имаш скап часовник а секако и шарена кошула и бели панталони за луѓето да полудат од љубомора.. а да ќе заборавев и МОЕТ БРЕ).

На сликата мора да се гледа и ташничката обавезно, пурата е секако само за на слика после дечкото мора да ја изгаси и да си ја допуши цигарата (фото)

или пак Мелита почнала да пуши…на цигари мислевме. Таа секако мора да биде стокмена како за на свадба (сигурно сите околу се чуделе која е оваа лудача) ,не е лудача тоа е само нашата Мелитка.

А сите знаеме дека сака само љубоморен да го направи нејзиниот бивши дечко Виктор за да и се врати за да си го молзи.Виктор бегајјјјјј што подалеку ..Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.