БалканТоп1

ФОТО: Каја Остојиќ само по црвена мини танга

Српската фолкерка Катарина Каја Остојиќ уште еднаш покажа зошто ја сметаат за една од најсексипилните пејачки и колку совршено изгледа нејзиниот задник.

Каја ги запали социјалните мрежи со нејзината најнова „жешка“ фотографија, на која, на задоволство од посилниот пол, се сонча лежејчи на стомак облечена во минијатурни, црвени  танга гаќички

Да  бидеш зад мојот грб е привилегија“ – напишала Каја покрај провокативната фотографија.Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 08:30 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.