Забава

(ФОТО) Иста како мама: Ирена Спасовска ја покажа ќерката

Фолк-пејачката Ирена Спасовска е секогаш актуелна на социјалните мрежи. Овојпат таа објави фотографија во друштво на ќерка си Тамара.

– Тами и мами- стои во опсиот на фотографијата, за која таа вели дека се чувствува благословена. Ирена досега изјавила дека нејзината ќерка е многу музикална, но покрај таа заедничка особина, она што веднаш може да се забележи е дека Тамара многу наликува на мајка си. Имено за оваа фотографија тие имаат и сличен стил на фустани, но и иста боја на коса. Каква мајка, таква ќерка!

Македонија

Заболени
30,488
+930
Мртви
982
+5
Излечени
20,448
Активни
9,058
Last updated: 31/10/2020 - 02:11 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.