Занимливости

(Фото) И да врне и да вее, народот е тука за Македонија и вечерва во 19 часот сите на протест

(Фото) И да врне и да вее, народот е тука за Македонија..

Иако вчера во главниот град на Македонија врнеше силен дожд со засилен ветер, сепак тоа не ги спречи македонските граѓани одново да излезат во голем број и да кажат ,,НЕ” за францускиот предлог.

 

Погледнете колку народ движеше низ скопските улици, на фотографијата.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.