СветСекс

ФОТО: Еден од најубавите мажи во светот ги разочара жените откако објави скандалозна фотографија СО МАЖ

Италијанскиот актер Микеле Мороне, за кого жените полудеа по улогата во филмот „365 дена“, со нова фотографија со маж, ги загрижи и зачуди обожавателите, особено припадничките на понежниот пол.

Популарниот актер Микеле Мороне објави фотографија на социјалната мрежа Инстаграм на која е гол и е во блиска прегратка на маж. Судејќи според фотографијата, актерот се наоѓа на плажа, па спорната фотографија е направена по пливање и сончање.

Оваа објава предизвика лавина реакции од обожавателите на Микеле, а повеќето прашања доаѓаа од женскиот дел од популацијата кои сакаа да знаат дали Мороне е всушност геј.

– Јас сум лажго – напиша италијанскиот актер во описот на фотографијата.

 

Да се потсетиме, Мороне беше оженет со дизајнерката Рубо Саде со која има два сина, Маркус и Бренд.Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.