ТОПЦрна Хроника

(Фото) Брат на директорот на Комуналец е напаѓачот кој пукаше кон македонскиот народ!

t
Пиштолџијата Cufi KOKA е брат на Zudi KOKA кој е новиот в.д. директор на ЈП Комунална Хигиена – Скопје 😂😂😂
Можно е да е слика од 5 луѓе и луѓе што стојат
May be an image of 7 people, beard, people standing, outdoors and text


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.