Балкан

(ФОТО 18+) СЕВЕРИНА ПОВТОРНО ГИ ЗАПАЛИ МЕДИУМИТЕ И ЈАВНОСТА ВО РЕГИОНОТ

Пејачката Северина објави провокативна фотографија која многу наликува на онаа која ја објави пејачката во 2014 година.

Станува збор за фотографија за која српските медиуми пишуваат дека многу наликува на фотографија од нејзиниот нов филм за возрасни.

На фотографијата која овој пат за разлика од 2014 година се гледа и долниот дел  од нејзиното тело предизвика лавина од коментари, еве и зошто.

 Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.