ЗабаваСекс

Фолк пејачката позираше среде улица во Струмица, максимално тртење

Сузана Гавазова во различни пози и провокативни дози: Фолк пејачката позираше среде улица во Струмица, а фановите и порачаа: „Македонска Карлеуша“ (фото + видео)

Ако светот ја има реалити ѕвездата Ким Кардашијан, Србија ја има Јелена Карлеуша, тогаш ние ја имаме нашата згодна струмичанка Сузана Гавазова.

Македонската пејачка Сузана Гавазова е од оние дами која секогаш е скоцкана од глава до пети,  и кога е на сцена, по дома, или на улица.

На својот „Инстаграм“ таа често објавува фотографии на кои позира во разни модни комбинации покажувајќи го своето витко, затегнато тело, а најчесто во прв план паѓаат нејзините атрибути со кои ја раазбудува машката фантазија додека позира во разни пози.

Гавазова неодамна уживаше на одмор во Мајами од каде ги честеше своите следбеници со фотографии на кои позираше во бикини.

По враќањето од Мајами, пејачката ужива во родната Стурмица, а нејзините следбеници уживаат во фотографиите на кои позира во разни пози.

Овој пат, Сузе објави фотки на кои позира во црна комбинација среде улица во Струмица.

Пејачката со позираше во провокативна доза истакнувајќи ги своите атрубити, а под облеката и малку и ѕирна градата.

За фотографиите таа доби илјадници лајкови, но и коментари.

„Многу си хубава“, „Преубава“, „Прејака“ , „Македонска Карелуша“ се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

Пејачката позираше и од напред, од страна и свртена со грб, а во прв план е нејзиниот задник. Фолк пејачката знае како да провицира и фановите со провокативни фотографии да ги дозира.

 

фото: инстаграм/сузана гавазоваПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.