Балкан

Фокус во меѓуножјето: Кога Антонија Шола вежба во теретана на мажите им пропаѓа тренингот (фото)

Фокус во меѓуножјето: Кога Антонија Шола вежба во теретана на мажите им пропаѓа тренингот (фото)

Тешко кој би помислил дека хрватската пејачка Антонија Шола  е во петтата животна деценија.

Според изгледот, ретко кој би и ги дал годините на оваа атрактивна дама полна со младешка енергија.

Шола е активен корисник на социјалните мрежи, особено на Инстаграм, каде објави серија нови фотографии кои се празник за очи да посилниот пол.

Имено, таа се стегна во ултра тесна спортска облека која го оцртуваше меѓуножјето, а претпоставуваме дека на припадниците на посилниот пол кои се нашле таму во моментот, им пропаднал тренингот.Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 00:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.