Македонија

Фирмата на обвинетиот Сеад Кочан, „Транс Мет ДОО“, во општината Аеродром си лапнала тендери во вредност од  1.851.571 евра

Фирмата на обвинетиот Сеад Кочан, „Транс Мет ДОО“, во општината Аеродром си лапнала тендери во вредност од
1.851.571 евра. ТВ Нова, неговата телевизија, и дала НЕВЕРОЈАТНИ 3 часа и 45 минути бесплатнен рекламен прoстор на општина Аеродром!

Наградно прашање, има ли тука криминал? Гласај!

LIKE – Има криминал
SHARE – Сигурно има криминал
LIKE+SHARE – Овој уште не е приведен?

* Сите податоците кои ги објавуваме се официјални и проверени.

By the way ТЕ ПОЗДРАВИ МАРИЈА ОД ПРОБИШТИП, ДЕВОЈКА ТИ ДА ИМАЛО И ВИДЕО ОД АКТИВНОСТИТЕ…НАСКОРО

Фотографија на СТОП за Вмро-Дпмне во Аеродром II.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.