Македонија

Филипче: Угостителските објекти ќе работат до 21 часот од 21-ви јануари

Филипче: Угостителските објекти ќе работат до 21 часот од 21-ви јануари


Македонија

Заболени
89,463
Мртви
2,739
Излечени
74,800
Активни
11,924
Last updated: 21/01/2021 - 06:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.