Живот

Филипче,на препораките Саша ти се измоча….. скроз! Абе оној Зоран Вранишковски е ко нинџа што е облечен!?

A VIE OBICNITE SEDETE DOMA NOSETE MASKI

Свадба е …Нека е за убаво…..
И добро е што србинот Богдановиќ го билда својот национализам со свадба на Косово, косовска битка и слично.
Јас ги сакам националистите. Ама нека не му прди партијата му за граѓански концепти у кои сите етноси у државава го билдаат своето а ние само туѓото, никако нашето .
Имам против што одметникот и српскиот платеник Вранишковски се на сликава со наш градоначалник. Со одметникот кој плукна на нашата црква .
Вие у СДСМ договорете си се….
Вечни да се младенците. Народ гледа.

Македонија

Заболени
27,199
Мртви
934
Излечени
18,948
Активни
7,317
Last updated: 27/10/2020 - 06:56 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.