Занимливости

ФИЛИПЧЕ ЕВЕ ДА ВИДИШ КОМЕНТАРИ НА НАРОДОТ ЌЕ ГО ЈАДЕШ ТИ НЕМИЕН ДРУГАРЧЕ ЗАРАДИ ТИЕ МАСКИ

Македонија

Заболени
25,473
Мртви
874
Излечени
18,047
Активни
6,552
Last updated: 23/10/2020 - 09:26 (+02:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker