Македонија

Фетаи: Во судница ќе бидат објавени сите бомби за „Монструм“, и оние кои мене ми ги испраќаа

Фетаи: Во судница ќе бидат објавени сите бомби за „Монструм“, и оние кои мене ми ги испраќаа

Во судница ќе бидат презентирани сите материјали кои ни ги достави СДСМ, но ќе ги презентираме и разговорите кои мене ми беа испраќани, појасни обвинителката Фатиме Фетаи.

„Фокус“ веќе објави дека во рацете на СЈО, а сега и на судот има 38.000 „бомби“ поврзани со Монструм.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.