ТОП

ФАТЕНИ ЖИВИ ЛЕВИЦА МУ ПРАВАТ КВОРУМ НА СДСМ

ЛАЈНО ПРОДАДЕНО АПАСИЕВ

ЛЕВИЦА ПРАВИ КВОРУМ ВО ПАРЛАМЕНТОТ

АПАСИЕВ ПРАВИ КВОРУМ ВО СОБРАНИЕ ЗА ДА ПОМИНЕ КАЦАРСКА И МАКПЕТРОЛ ПУ СРАМ ДА ТИ ЕМакедонија

Заболени
88,938
+189
Мртви
2,702
+6
Излечени
73,601
Активни
12,635
Last updated: 17/01/2021 - 22:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.