КолумниТоп1

ЕВТИНИОТ ПИАР НА ВУЧИЌ ВИ СЕ ОБИ ОД ГЛАВА, НА ТАКОВ ПИАР ВЕ ПОСТРОИ САБАЈЛЕВО

МУ СЕ СМЕЕВТЕ

Пази вака!
Два месеци лажат за вакцини. Два месеци ЌЕ стигнат следниот понеделник или петок.
Во меѓувреме се зезаат со диктаторот Вучиќ дека нарачал 5000 вакцини, тие не биле така несериозни и ќе нарачале голема количина наеднаш. Лажат и за тоа, Вучиќ им нуди иста количина вакцини со колку што викаа дека тој тера ПР, овие прифаќаат и оди цела влада да го пречека диктаторот со вакцините.
И не гледате никаков проблем кај овие луѓе, кои во толку кратко време успеаа да поплукаат и да излижат сѐ што рекоа, да се понижат без ни да поцрвенат, ама проблем се тие што се заебаваат со сѐ ова.
Браво бе!


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.