МакедонијаТОП

ЕВРОПРАТЕНИЦИ БАРААТ МОНИТОРИНГ ЗА СЛУЧАЈОТ КАМЧЕВ

Нема достапен описНема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
252,947
+2,071
Мртви
8,177
+11
Излечени
225,056
Активни
19,714
Last updated: 22/01/2022 - 01:30 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.