ЗабаваЗанимливостиСекс

ЕВГЕНИЈА РАЃАШЕ АМА НЕ И СЕ ПОЗНАВА СУЧКА СЛАБА

Нема ни грам вишок…

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Поранешната манекенка Евгенија Марковска со своите последни фотографии им го привлече вниманието на корисниците на социјалните мрежи.

Имено, сопругата на професорот и познатиот пулмолог д-р Вело Марковски своето тело го има донесено до совршенство за брзо време откако се породи по втор пар, а дека тоа е така покажуваат и нејзините фотографии.

 

 

Нејзината линија е речиси перфектна, за која оваа мама вредно работеше и во теретана, па сега нема проблем да го покаже резултатот.

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Таа на социјалните мрежи објави неколку фотографии на кои е во костими за капење, и им го привлече вниманието на сите.

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Посебно внимание привлекува дефинитивно нејзиното згодно тело, па следуваа бројни коментари и пофалби .

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Младата мајка очигледно ужива во мајчинството и е полна со самодоверба, а уживаат и нејзините фанови.

 

 

Како таа изгледаше во овие изданија, но и каков стил фура поранешната манекенка, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

 

 

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.