КолумниМакедонија

Еве ви и за Еуроникел и ве молам објавете поранешен Фени, тетката менаџер си ја вработи и внуката

Eве ви и за Еуроникел и ве молам објавете поранешен Фени, тетката менаџер си ја вработи и внуката па ако ова не е непотизам тогаш не знам што е…А што со другите образовани деца ќе си бидат без работа само затоа што немаат познати тетки со врски па да ги вработат… Ех жално за младината…. Џабе факултет ако немаш врски…..

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.