Занимливости

EВЕ КАКВА ВОДА ЗА ПИЕЊЕ ИМААТ КРИВОПАЛАНЧАНИ…КАТАСТРОФА МОЧАЛ САШЕ У ВОДАТА ЦЦЦ

zdravo Marjan bi sakal da ja obelodenis momentalnata sostojba so vodata za piemje ova stvarno nema smisla sto praj toj Mile ili pak Hanters se priklucuva na sistemot ovaa ne e ni za stoka a kamoli luge da ja koristat

EВЕ КАКВА ВОДА ЗА ПИЕЊЕ ИМААТ КРИВОПАЛАНЧАНИ...КАТАСТРОФА

EВЕ КАКВА ВОДА ЗА ПИЕЊЕ ИМААТ КРИВОПАЛАНЧАНИ...КАТАСТРОФА

ВОДАТА ВО СКРЉАВА

ВОДАТА ВО КОНОПНИЦА

ПИСМО

ВОДАТА ШТО ЈА ИМАМЕ НИЕ КРИВОПАЛАНЧАНИ Е СЕ ДРУГО САМО НЕ ВОДА…

КАТАСТРОФА…

ИАКО ПЛАЌАМЕ НАЈГОЛЕМИ СМЕТКИ ЗА ВОДА СЕПАК НА НАШИТЕ ЧЕШМИ ТЕЧЕ „СУПА„ А НЕ ВОДА…

КЕ ДОБИЕМЕ БОЛЕСТИ ОД ВОДАТА…

ИМА ЛИ НЕКОЈ НОРМАЛЕН ВО ОПШТИНАТА…

НАДЛЕЖНИТЕ ВО ДРЖАВАТА ИТНО НЕКА ПРЕЗЕМАТ НЕШТО…

ДАЛИ НЕКОЈ НАМЕРНО ГИ ТРУЕ КРИВОПАЛАНЧАНИ.

НАЈКАТАСТРОФАЛНА Е СКРЉАВА И КОНОПНИЦА.

САШКО МИТОВСКИ СЕ ЧИТАМЕ ЛИ.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.