Колумни

Еве го теророт со кој се будат и заспиваат македонските граѓани секој ден, цел ден

Еве го теророт со кој се будат и заспиваат македонските граѓани секој ден, цел ден

КОГА ПОД АЈФЕЛОВА КУЛА ВО ПАРИЗ,ВО КОЈ ЖИВЕАТ 5МИЛИОНИ МУСЛИМАНИ, ЌЕ ГО СЛУШАТЕ ОВА ОД СНИМКАВА ,Е, ТОГАШ ЌЕ ВЛЕЗЕТЕ ВО ЕУ !!!
#Апартхеид и ропство врз #МакедонскиНарод за Власт на #заев и бандата и пристап до #Народентрезор заради Грабеж!!
7% албанци во Центар, 5% муслиманско население , 11% во Скопје … НО сеедно никој нема мир!
Пијаниот Шилегов Град Скопје го искорна и продаде ИЛИ УКРАДЕ, светлосниот систем и системот со разглас за музика на фонтаната на Плоштад ” му пречел виенски валцер” … А што знае МАГАРЕ што е класична музика??!! Еве го теророт со кој се будат и заспиваат МАКЕДОНСКИТЕ ГРАЃАНИ секој ден, ЦЕЛ ДЕН!!, Бранимир Баровски Барни.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.