Живот

Еве го нашето „бесплатно“ јавно здравство, во кое, нели, нема „ковид-профитери“.

Еве го нашето „бесплатно“ јавно здравство, во кое, нели, нема „ковид-профитери“.

пред 10 мин. 

Еве го нашето „бесплатно“ јавно здравство, во кое, нели, нема „ковид-профитери“.

Фотографија на Branko Geroski.Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 10:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.