Забава

Ева Зева дипломираше и отиде да ѕида згради кај свекор и Чифлиганец, мора да се заработи за лепче

она кога ќе се начука Златко јако па тропа глупости на фб

Нема достапен опис

Мојата матурантка.
Можно е да е слика од 1 лице, стоење, роза и внатре

Кон средината на јуни славеше роденден, а сега дипломска…

Внуката на поранешниот премиер Зоран Заев има голем повод за славење. Имено, таа ја одбрани дипломската и со тоа ги заврши додипломските студии на Машинскиот факултет во Скопје.

„Официјално инженер“ – напиша Ева покрај фотографијата од свечењето бранење на трудот.

Инаку, со своите следбеници ги сподели и фотографиите од табло, но откри и како изгледала за апсолвентската забава.

 

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.