Живот

Ева 3aeва во шик kpeација

Внуката на премиерот Зоран Заев, Ева Заева воодушевува со модната комбинација.

Внуката на премиерот Зоран Заев, Ева Заева воодушевува со модната комбинација.

Ева 3aeва во шик kpeација со отkaчени детали

Досегашните резултати потврдуваат дека во Ева Заева лежи огромен моден потенцијал. Ако се разгледаат нејзините фотографии на социјалните мрежи, станува јасно дека Заева би можела одлично да се реализира и во улогата на модел.

За секоја објавена фотографија добива низа позитивни коментари од оние кои ја поддржуваат, но и од оние кои се восхитуваат на нејзината убавина.

Таа ретко споделува фотографии на социјалните мрежи, но успеавме да забележиме едно супер модно издание од Ева од фотографии кои ги сподели нејзината мајка Славица.

На фотографиите Ева е вистинска шик девојка во креација со откачени детали.
Фустанот кој го носи е еден од водечките трендови моментално, а особено впечатливи се деталите на него. Розевите ленти му даваат нота на разиграност, а таа одлично ги искомбинирала со чанта во истата розева боја.

Интересен е и самиот микс од бои за кои Ева се одлучила, па со комбинацијата се одлучила да понесе и мантил во беж боја, кој одлично се вклопува со целиот изглед.

Досегашните резултати потврдуваат дека во Ева Заева лежи огромен моден потенцијал. Ако се разгледаат нејзините фотографии на социјалните мрежи, станува јасно дека Заева би можела одлично да се реализира и во улогата на модел.

За секоја објавена фотографија добива низа позитивни коментари од оние кои ја поддржуваат, но и од оние кои се восхитуваат на нејзината убавина.

Таа ретко споделува фотографии на социјалните мрежи, но успеавме да забележиме едно супер модно издание од Ева од фотографии кои ги сподели нејзината мајка Славица.

На фотографиите Ева е вистинска шик девојка во креација со откачени детали.
Фустанот кој го носи е еден од водечките трендови моментално, а особено впечатливи се деталите на него. Розевите ленти му даваат нота на разиграност, а таа одлично ги искомбинирала со чанта во истата розева боја.

Интересен е и самиот микс од бои за кои Ева се одлучила, па со комбинацијата се одлучила да понесе и мантил во беж боја, кој одлично се вклопува со целиот изглед.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.