Балкан

ЕМ УМИРААТ ЕМ ПРОТЕСТИРААТ ВО ИТАЛИЈА, КОВИДОТ СИТЕ ГИ ПОБРЛАВЕ, АМА ВЛАДИТЕ СИ КРАДАТ

https://www.facebook.com/lddw.official/videos/636382057037313/Македонија

Заболени
66,330
Мртви
1,877
Излечени
42,241
Активни
22,212
Last updated: 05/12/2020 - 03:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.