Црна Хроника

(ЕКСПЛИЦИТНИ ФОТОГРАФИИ) Лешеви од починати се оставаат помеѓу живи пациенти во битолската болница

На фејсбук се споделени фотографии за кои се тврди дека се од Битолската клиничка болница, а на кои може да се види како лешеви од починати пациенти се оставени помеѓу луѓе кои примаат инфузија.

ЛИНК ТУКАМакедонија

Заболени
88,938
+189
Мртви
2,702
+6
Излечени
73,601
Активни
12,635
Last updated: 17/01/2021 - 21:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.