ЗабаваТОП

ЕКСКЛУЗИВНО! Новиот член на Извршниот одбор на ВМРО-ДПМНЕ Богдан Илиевски, алијас БЕТМЕН ВЕЛИТ

ЕКСКЛУЗИВНО! Новиот член на Извршниот одбор на ВМРО-ДПМНЕ Богдан Илиевски, алијас БЕТМЕН ВЕЛИТ ( порано беше СЕРИТ за Груевски, ВМРО и ВЛАДАТА) , новата партиска функција ја заслужил со улогата на полуостровот Халкидики. За каква улога станува збор, колку траела и како се покажал во истата, повеќе детали ќе ви каже господинот Илија Димовски на прес конференцијаПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.