ЗабаваТоп1

ЕКСКЛУЗИВНО НА ДОКАЗМ: Дали Златев од Сител и Влатко од АВРМ се браќа???

Неверојатна убавина, неверојатна сличност, сигурно дека не се производ на инцест далеку било, ама ваква вмровска убавина на празник мора да се нотира и обележи, нема денес жени извинете сериозни сме нема голи газишта и растропорени цицки има интелект и братска убавина, тоа што Влатко е подебел се должи на фактот дека е подолго време во ДПМНЕ нема врска со генетика и епрувети, е па уживајте!

glup1

14264844_1191112794286749_4401424761236013938_n

14285145_211021682647272_1565592829_o

13130982_1172770392756422_4778983387114194635_o

14302451_211021655980608_110093971_n

14269293_211023422647098_1932574658_n14269464_211023415980432_795028988_n

14269442_211021662647274_168246104_n

14218496_211023429313764_1738120662_n

14269633_211023465980427_1940505587_n

dokazic

Eднаш мајка јунак раѓала, а друг пат го абортирала, дрн дрн еве два јунака, кршни момци, проверете им ДНК овде е сумњиво.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.