ЖивотТОП

ЕКСКЛУЗИВНО MУЗАФЕР КАРИШИЌ-МУЗО ПОЛИЦИСКИ НАЧАЛНИК СО СИТЕ НЕГОВИ НАСТРАНОСТИ

Фотографија на Muzafer Karisik.

НАСКОРО НА ДОКАЗМ ЕКСКЛУЗИВНО ДОСИЕ ЗА ПОЛИЦИСКИОТ НАЧАЛНИК ВО ЕВР ГАЗИ БАБА МУЗАФЕР КАРИШИЌ МУЗО СЛЕДЕТЕ БЕ И ЧИТАЈТЕ,Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:30 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.