ЖивотЗанимливости

ЕФТОВ ОТКРИ ЗОШТО БОРКИЦА СЕ РАЗВЕДУВА ОД ГРУЕВСКИ! СЕ БИЛО ЗА ПАРИ И БРАКОТ И РАЗВОДОТ

A srce je htjelo da za pravo dam I stvari što bole ja napravih sam A ako sve su pravila Šta je onda ljepota Šta su onda duše tajne odaje

– Груевски се обидува да спаси дел од украденото па ќе и препише на Боркица станови, плацеви, фирми и банкарски сметки затоа што е свесен дека нема шанса да се спаси од судските одлуки за заплена на имот, ниту пак има намера да се враќа во земјата откако почнавме преговори со ЕУ, видете кога се објави разводот, на денот на отворањето на преговорите со ЕУ, појака симболика од ова здравје!

Ефтов во својата емисија ВО ЦЕНТАР.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.