Македонија

EДИНО КОГА ДЕВОЈЧЕВО ИМА ПРЕС ГЛЕДАМ, ДА МИ ПРОСТАТ ДРУГИТЕ ПОРТПАРОЛИ, АМА НЕ МОЖАТ СО МИТЕВА

Митева: Шилегов и Богдановиќ го уништуваат зеленилото во Скопје, зачувувањето на животната средина за нив е само збор кој се користи во предизборна кампања

Шилегов и Богдановиќ го уништуваат зеленилото во СкопјеМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.