Забава

Еден месец пред Нова Година, Сузана Гавазова ја покажа новогодишната елка и новата бразилска гузица напрчена (фото)

Еден месец пред Нова Година, Сузана Гавазова ја покажа новогодишната елка (фото)

Останува уште еден месец до крајот на оваа година и почетокот на новата година.

2021 година ја одбележа пандемијата со коронавирусот која се уште трае, но и сите се надеваме дека 2022 ќе биде подобра.

Иако остануваат нешто помалку  од 30 дена до Нова Година, познатите започнаа со новогодишно украсувaње.

Пејачката Сузана Гавазова е активна на социјалните мрежи и често знае да покаже како го поминува времето, да позира во разни разголени и провокативни изданија, или да се пофали ако има некој повод за славење.

Содржината продолжува после огласот

Овој пат, еден месец пред нова година, Гавазова прва ја покажа новогодишна елка во својот дом.

На „Инстаграм стори“  таа објави фотографија од новогодишното дрво украсено со разни новогодишни украси и лампиони.

Гавазова прва покажа како изгледа празничниот амбиент во нејзиниот дом, кој следен ќе ја покаже новогодишната елка, останува да видиме.

фото: Принтскрин/инстаграм/сузана гавазоваПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.