Забава

ДВЕТЕ НАЈОМИЛЕНИ СТАРЛЕТИ НА ЗОКИ ФАЦИ ОД НОВАТА И СТАРАТА ГЕНЕРАЦИЈА: ИНА ДЕСКОВА И

И НЕГОВАТА НАЈОМИЛЕНА ДРАГАНА СПАСОВА, ОМРЗЕНИ МУ СЕ НАКОВА И КАРАКАЕВА СО СВЕ МЕЛИТКА

Џудистката Ина Дескова е „темпирана секс бомба“: Нежно маче или дива тигрица? (ФОТО)

македонската џудистка Христина Ина Дескова и тоа како има. Иако можеби нема манекенски пропорции кога е висината во прашање, Ина е вистинско секси „мињонче – бомбонче“! Природно развиена, бујна и надарена оваа темперина „секс бомба“ постојано постира раголени фотографии на својот Инстаграм профил.

Овој пат, разбирливо од локација на која закопчана до грло, не се доаѓа.

А на нив Ина во распар бикини. Црна танга долу која го истакнува нејзиниот складно извајан доминантен тркалезен задник и леопард бикини градник, во кој доминираат големите бујни, природни гради. Згодна, атрактивна, пожелна, секси… Во поза на колена, која ја распламтува машката фантазија и го распаметува умот.

А, штом влезе во базенот, изразените телесни атрибути меѓу кои доминираат бујните облини тонат во проѕирно сината вода, но затоа полните црвени усни и заводливиот поглед одново ја поттикнуваат волшебната игра на сетилата.

Ина не е ништо помалку секси и кога е на суво. На плажа, во провод, пред огледалото…

Како „Алиса во земјата на чудата“, постојано под тензија ја држи возбудата!

На прв поглед „нежно маче“ што изгледа како кротко да преде, кое за миг може да се претвори во „дива тигрица“, која може да те… „изеде“!

Дури и бугарските медиуми неодамна ја пренесоа приказната за девојката од Скопје која на одмор во Дубаи го запознала човекот на својот живот и денес го живее својот арапски, но и животен сон.

Како што самата ќе изјави за бугарските медиуми, сака да биде со мажи кои имаат високи финансиски можности, зашто и самиот нејзин живот е таков – на висока нога!

За себе вели дека е амбициозна и храбра и дека во Дубаи запознала многу влијателни луѓе. Нејзина животна желба е да стане актерка во Холивуд.Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.