Свет

ДВЕ ЖЕНИ БУКВАЛНО СЕ СКРШИЛЕ ОД СЕКС ВО ТРОЈКА ВО ГЕРМАНИЈА

ДВЕ ЖЕНИ БУКВАЛНО СЕ СКРШИЛЕ ОД СЕКС ВО ТРОЈКА ВО ГЕРМАНИЈА

Мажот кој учествувал во тројката морал детално да ѝ раскажува на екипата на брзата помош што се случило, опишувајќи ја секс позата што ја изведувал со пријателките на балконот – гратчето Бад Брајслиг на Рајна.

Две жени во германското гратче Бад Брајсиг завршија во болница со скршеници откако секс во тројка завршил наопаку.

Едната жена го скршила стопалото и ногата паѓајќи од балкон од височина од три метри токму во моментот додека доживувала оргазам. Нејзината пријателка гола се стрчала да ѝ помогне, но се сопнала по скалите и си ја скршила едната рака и го повредила вратот.

Мажот кој учествувал во тројката морал детално да ѝ раскажува на екипата на брзата помош што се случило, опишувајќи ја секс позата што ја изведувал со пријателките на балконот.

Полицијата не покренала никаква истрага затворајќи го настанот како несреќен случај. Во полицискиот извештај не е наведена ни возраста на повредените жени, ниту на пријавувачот на настанот заради заштита на нивната приватност.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.