ЗабаваТОП

ДВЕ ПРОСТИ ПРАШАЊА: КОЈ БИЗНИСМЕН ГО ЛАПНАЛА ГЕТЕВА, И КОЈ И E ДЕЧКО НА ОБВИНИТЕЛКАТА ОД БРВЕНИЦА ЛЕНЧЕ СЈО?

1 ПРАШАЊЕ ПОЗНАТАТА НОВИНАРКА СЕГА ПИАР НА ВЕНСКО У МЗ ИМА НОВ ДЕЧКО ПОЗНАТ БИЗНИСМЕН КОЈ Е ТОЈ: НЕКА КАЖЕ КЕТИ…НИЕ ЌЕ МОЛЧИМЕ…

2. ЛЕНЧЕ НЕ ДОБИ ПРОМУШН У ОЈО ОСТАНА КАЈ ШТО Е ЗОШТО? ДАЛИ ЗАРАДИ СТАНОВИТЕ НА ГРУЈО КАДЕ И БЕШЕ КАЖАНО ДА НЕ ЧЕПКА И ДА НЕ МУ ЗАКАЧА ФАМИЛИЈА, А ТАА СЕПАК РЧНА? ДАЛИ ЗАРАДИ ДЕЧКО И ПОЗНАТ СКОПСКИ ХОХШТАПЛЕР

ДОЈАВА: i uste nesto lence izigrala valkano so pretresite kaj grujo doma sto mu otkrija uste stanovi deckoi ja nateral bil nekoj mufljuz spiun i ja nateral i zatoa ne ja izbrale ne trebelo sega da mu ja cepkaat familijata ama on ja nateral namerno

Донитајте и поддржете не за повеќе...Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.