ЗабаваТоп1

Двајцата најголеми будали Политико и Иван исцелител мора да се браќа нема друго објаснување

По покана на Грчкиот народ на светцкиот супер бренд ,,Иван Исцелител ,, за промоција на Грчките плажи ,И Море ИВАН ИСЦЕЛИТЕЛ СЕ ОДЗВА НА БЕСПЛАТЕН ОДМОР ВО ГРЦИЈА ПОРАДИ МЕНЕ ДОЈДОА МНОГУ СВЕТЦКИ ФАНОВИ И ОБОЖУВАЧИ СЕ ПРЕПОЛНИЈА СМЕСТУВАЧКИТЕ КАПАЦИТЕТИ така се тоа работи каде е Иван тука е туризмот ………………………………………………………………….фото папарацо

Фотографија на ivan iscelitel.

Фотографија на ivan iscelitel.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.