ТОПЦрна Хроника

Двајца паланечки полицајци биле на ебај*не па се забоделе у камион, едната женска била де, аман не се забегани полицајците

реакција од припадник на МВР: Игор Станојковски возеше. а не дуда и ако прцал тај прцал дуда си има поарна дома

Екс советник во општина Крива Паланка од СДСМ Дарко Ангеловски,син на полицајката со убава глас од Деве Баир,сега раководител на смена на ГП,, Деве Баир” и млада полицајка Памела Стојковска кадар на СДСМ се враќале од ,,тајна мисија и се забоделе у шљепер.

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.