Македонија

ДУШИЦА МРЃА ГО ИСКАРА ГРУБИ ЗОШТО ЌЕ СЕ ПРАВЕЛ ОФИЦИЈАЛЕН ПРЕЧЕК НА ПОЧИНАТИТЕ ОД НЕСРЕЌАТА ВО БУГАРИЈА: ЗОШТО ТОЛКАВ ЦИРКУС, ТОА Е ОБИЧНА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА?!?!

Нема опис за фотографијата.

– Целиот државен врв ќе ги пречека телата на аеродромот а потоа телата ќе бидат пренесени во салата Борис Трајковски каде граѓаните ќе може да оддадат почит на починатите… – рече Груби на Тв 24.

– Ама зошто толкав циркус, тоа се обични жртви на сообраќајна несреќа, сме имале слични катастрофи па немало ваква помпа?! – новинарката Мрѓа претера со новинарскиот инат да му контрира на политичарот во емисија па претера со суровоста, наше мислење на Мактел, иако таа сигурно немала таква намера но така испадна впечатокот.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.