Забава

ДУНАВКА И ВАНЕ: АЛИ АХМЕТИ ИМА РАСИПАНИ ЗАБИ НЕ Е УБАВ ЗА ВО КОАЛИЦИЈА СО НАШ ЗОКИ ЗАЕВ

ДАЛИ ЗАЕВ ГИ АНГАЖИРАШЕ ЗА МОДНИ СТИЛИСТИ? ИЛИ ИМ ТРЕБА ПРЕГЛЕД ОД ПСИХИЈАТАР

Македонија

Заболени
17,629
+146
Мртви
725
+3
Излечени
14,581
Активни
2,323
Last updated: 27/09/2020 - 20:56 (+02:00)

ЗАКЛУЧОК НА ДЕНОТ:
Денес му правевме мала психоанализа на Ахмети и заклучивме дека покрај сите негови медицински дијагнози, мора да обрати внимание и на личниот изглед, па одовде го донесовме следниот ЗАКЛУЧОК:

За да може да бара Премиер, потребни се елементарни култура и хигиена.
Али нека си ги среди прво забите, нека ја остави ДУИ на некој почист, па после 4 години нека бара што мисли.
До тогаш нека не ги малтертира граѓаните за неговите лични хирови и нека одмара…
#new_smile_loading
#justkidding
#good_luck

Фотографија на Ване Цветанов.

Фотографија на Ване Цветанов.

loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker