Колумни

Државен секретар од ДУИ во МНР му има издадено на Цуфи дипломатски пасош!

❗️СКАНДАЛ ВО МИНИСТЕРСТВОТО НА БУЈАР ОСМАНИ, владата на СДС стои позади паралелните списоци на издадени пасоши токму на терористот кој пукаше вчера⁉️
Државен секретар од ДУИ во МНР му има издадено на Цуфи дипломатски пасош!
По дознавање на скриените списоци,во кои бил и името на Ејуп Алими (како што се гледа во приложените документи) итно се поништени и двата пасоши.
Можно е да е слика од 2 луѓе
Можно е да е слика од текст
Можно е да е слика од текст
Нема опис за фотографијата.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.