Црна Хроника

Драма во Штип: Татко и двајца синови пpeтeпaле едно лице и му го yништиле возилото

СВР Штип поднесе кривична пријава против В.Д.(54), И.Д.(31) и Џ.Д.(21), сите од Штип, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство”.

Драма во Штип: Татко и двајца синови пpeтeпaле едно лице и му го yништиле возилото

На 01.01.2021 во Штип, пријавените физички го нападнале Б.П.(28) од Штип и го оштетиле неговото возилоМакедонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.