Балкан

Драган си барал швалерка на Фејсбук – му се јавила жена му!

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И додека чекал повик, следувала вистинска шлаканица: не огласот му се јавила жена му!

– Ќе видиш ти кога ќе дојдеш дома, му порачала со низа пцовки.

Не е познато дали Драган се шегувал или некој го искористил неговото внимание, па му го злоупотребил профилот, но во секој случај сигурно не си поминал добро кога дошол дома.Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 09:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.